Niewykorzystany dotąd potencjał aluminium

Pomimo, że aluminium jest tworzywem dosyć popularnym i często wykorzystywanym w wielu branżach do produkcji maszyn, narzędzi czy mniejszych elementów konstrukcyjnych, w stolarce pierwiastek ten był jeszcze do niedawna mało znany. Doceniono jednak jego potencjał, który drzemie przede wszystkim w jego właściwościach, tzn. dużej wytrzymałości, elastyczności i plastyczności oraz dużej udarności. Dzięki temu, systemy aluminiowe są trwałe, solidne i estetycznie się prezentują.

Bezkompromisowe rozwiązanie

Możliwości jakie oferuje aluminium nie da się wymienić w kilku słowach, o tym trzeba przekonać się samemu, zobaczyć także jaki efekt uzyskujemy poprzez wykorzystanie tego materiału. Przy jego użyciu w naszym zakładzie powstają okna, tradycyjne drzwi, drzwi przesuwne, fasady, a także konstrukcji dzielących przestrzeń na mniejsze sektory i strefy. Aluminium w znaczący sposób znajduje się o krok przed popularnym materiałem PCV, który pozwala na tworzenie produktów o dużo większych gabarytach i bardziej nowatorskich kształtach. Również zmienne warunki atmosferyczne nie wpływają na jakość okien i drzwi oraz ich wygląd.

Nie bez znaczenia jest także możliwość realizacji nowoczesnych wizji pod kątem estetyki tzn. w kolorystyce podobnej, jak w stolarce PCV, czyli drewnopodobnej, jak również w kolorze RAL. Przyczyni się to między innymi do tego, że decyzja o oknach czy drzwiach aluminiowych nie odbije się szerokim echem na elegancji wnętrza, a jedynie korzystnie podkreśli jego atuty.

Aluminium

Aluminium

Aluminium