Długie lata praktyki, zdobywania doświadczenia i nauki pokonywania wszelkich przeciwności, jakie stają na drodze do realizacji planów - ALUPROJECT łączy nowoczesne podejście do produkcji i sprzedaży konstrukcji aluminiowych z perfekcyjnym wykonaniem wypracowanym przez długi okres czasu. Mamy świadomość zmieniających się wymagań i oczekiwań klienta oraz trendów, którym staramy się dotrzymać kroku, aby nic nie umknęło naszej uwadze. Jesteśmy ekspertami, producentami i sprzedawcami aluminiowych okien, drzwi i konstrukcji wewnętrznych. Zindywidualizowana oferta daje nam szereg możliwości tworzenia i realizacji projektów konkretnie pod oczekiwania danego klienta. Zrezygnowaliśmy z masowej produkcji, która nieodpowiednio zaplanowana i zorganizowana często sprowadza się do tworzenia pod kątem ilości, pomijając tak ważną i cenioną w dzisiejszych czasach jakość. Koncentrujemy się na tym, co mówi do nas klient, słuchamy, doradzamy, a następnie działamy- skutecznie, efektywnie i bezkompromisowo.

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Odpowiednia organizacja pracy pomaga nam zapewnić bezpieczeństwo na każdym etapie produkcji.

integralnosc

Integralność

Współpracę z każdym klientem zawsze opieramy na wzajemnym zaufaniu i realizacji potrzeb.

jakosc

Jakość

Naszym priorytetem jest zapewnienie klienta o najwyższej jakości oferowanych przez nas usług i produktów.

praca-w-zespole

Praca w zespole

Osiąganie celów a także rozwiązywanie problemów zawsze realizujemy przez pracę zespołową.

Potencjał drzemie w człowieku

Rzemieślnicza perfekcja naszych fachowców to atut, którego nie staramy się za wszelką cenę ukrywać. Nie wszystko można zastąpić maszyną i nawet najnowocześniejszym narzędziem. Owszem wiedza, umiejętności i kompetencje pracowników wspierane są przez sprzęt, który jednak nie odgrywa tutaj najistotniejszej roli. Nic nie zastąpi praktycznego umysłu człowieka, który potrafi tworzyć bez żadnych ograniczeń.

Nowoczesne podejście do estetyki

Aluminium jako materiał wytrzymały, solidny i bardzo plastyczny stał się doskonałą alternatywą dla wielu innych materiałów, takich jak np. PCV, z których produkowane są okna i drzwi. Te jednak uniemożliwiają tworzenie bardziej skomplikowanych kształtów, które dzięki aluminium jesteśmy w stanie Wam zaproponować. Efekt poszukiwań nowatorskiego tworzywa możemy uznać za duży sukces.

ALUPROJECT - od projektu do montażu. Profesjonalnie i z dużą perfekcją. Dysponujemy parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy być konkurencyjni, a co za tym idzie atrakcyjni na rynku. W naszym zespole posiadamy kilku pracowników specjalizujących się w aluminium, oznacza to niższe koszty w przeciwieństwie do dużych spółek, dodatkowo dostęp do parku maszynowego pozwala nam jednocześnie zachować wysoką jakość usług.